gościniec orlik w mirowie

gościniec tuż przy zamku

Gościniec "Orlik" leży tuż u stóp ruin XIV wiecznego zamku w Mirowie, który dodatkowo połaczony jest grzędą skał z zamkiem w Bobolicach. Nasz Gościniec idealnie spełnia warunki do zorganizowania wycieczek szkolnych, zielonych szkół, kolonii, zimowisk oraz innych imprez z zapewnieniem noclegu i pełnego wyżywienia. W bliskiej odległości znajdują się ciekawe miejsca jak góra Zborów, zamki w Ogrodzieńcu, Morsku, Pilicy, Olsztynie, Ostrężniku oraz Zespół Pałacowy w Złotym Potoku i wiele innych.

Nasz obiekt zostały wyróżniony przez serwis Meteor certyfikatem - "Gwarancja Satysfakcji".

Sala restauracyjna gościńca

Oferujemy obsługę grup zorganizowanych oraz klienta indywidualnego od strony noclegu i pełnego wyżywienia w restauracji Gościńca (do 50 osób).

Pyszna, domowa, regionalna kuchnia, ognisko z kiełbaskami.

sala konferencyjna

W celach edukacyjnych dostępna jest sala konferencyjna na 50 osób z telewizorem oraz dostępem do Internetu.

Odpowiednie zaplecze techniczne pozwala nam stworzyć komfortowe warunki do organizacji spotkań biznesowych i szkoleń pracowniczych. Udostępniamy naszym Klientom przestronną sale konferencyjną dopasowaną do charakteru obrad lub spotkania, które stwarzają możliwość dowolnego ustawienie stołów (podkowa układ szkolny lub kinowy).

50 miejsc noclegowych

Gościniec Orlik w Mirowie to 50 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 i 5 osobowych w tym dwa pokoje w odrębnym budynku dla kierowcy i pilota. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym.

W każdym pokoju znajduje się TV oraz WI-FI.

W każdym pokoju znjaduję się łazienka oraz wszystkie niezbędnę środki sanitarne.

← Wstecz

Na terenie całego ośrodka dostępna jest bezpłatnie sieć Wi-Fi.

Dla naszych gości przygotowany został parking do 400 samochodów.

Top